Telefonda Sipariş Vermek İstiyorum

telefonda-sipariş

Telefonda Sipariş Vermek İstiyorum

Telefonda-Sipariş
Merhaba ucuztoptancanta ailesi. Bu makalemizde sitemizden sipariş oluşturmak yerine whatsapp yada arama yoluyla sipariş oluşturmak isteyen müşterilerimiz için bazı hayati bilgileri paylaşacağız. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki web sayfamız ucuztoptancanta.net online olarak sepet oluşturma seçeneğine sahiptir. Sepetinizi oluşturduğunuzda ortalama kargo ücreti de eklenerek aldığınız toptan çantların toplam tutarını görüntüleyebilirsiniz.

Peki bu kadarıyla uğraşmaktansa ben 0535 747 6730 numaralı telefona mesaj atsam olur mu? dediğinizi duyar gibiyiz. Bu anlamda müşterilerimize olabildiğince esnek davranmaya çalışıyoruz. Ucuz kaliteli toptan bayan çantalarımızı bu şekilde çok daha fazla müşteriye ulaştırıyor, ülkemizin gelişen çoğrafyasında bizlerde ihracatçılar olarak yerimizi daha sağlam alabiliyoruz. 7/24 gönderdiğiniz mesajlara cevap atılacak, çağrılarınız cevaplanacaktır. İster web sitemizden ister mesaj yolu ile sipariş oluşturmakta özgürsünüz. Ürünlerinizi seçip renklerine karar verdikten sonra bunu bize iletmeniz ve kargo süreci için beklemeniz, ürünlerin elinize ulaşmasını sağlayacaktır.

Son derece kaliteli su geçirmez vinex deriden ürettiğimiz çantarımız kapıda ödeme veya havale yolu ile evinize kadar geliyor.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz:

Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!

Minimum sipariş miktarı 3.500 
×