Ucuz toptan çanta web sitemiz siz değerli müşterilerine 2014 yılından beri hizmet vermektedir. İlk kurulduğumuz günden bugüne tek hedefimiz sizlere ucuz ve kaliteli çantayı toptan şekilde ulaştırarak Türkiye ekonomisine katkıda bulunacak değerli bireylere yardımcı olmak ve birlikte kalkınmayı sağlamaktır. Bizler hem üretimini hem de ihracatını üstlendiğimiz toptan çanta modellerimizi iç pazara da uygun fiyata sunuyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İstanbul Beyazıtdaki mağazamıza gelerek sipariş oluşturabilir kendiniz seçerek dokunarak ürünleri satın alabilirsiniz. Ayrıca internet sayfamız olan ucuztoptancanta.net üzerinden de ürünlerin renk seçeneklere ulaşarak sepete ekleyip siparişi onaylayabilirsiniz.

En az 500 TL ve üzeri siparişlerinizde sizlere yardımcı olabiliyoruz. Kargo sepet fiyatınıza otamatik eklenmekte bu da yeni ve extra bir ücret ödemeyeceksiniz demektir. Ayrıca ödemeler eft ve havale yoluyla iş bankası veya ziraat bankası üzerinden gerçekleşiyor. Siz ödemeyi yaptıktan sonra biz sizlere çantayı aynı gün kargolayarak gönderiyoruz.