Hakkımızda

Biz Kimiz??

Çanta denilince akla ilk gelen şey kadın ve aksesuar oluyor. Günümüzde ortalama bir kadının yaklaşık olarak 7 adet çantası bulunduğu tahmin ediliyor. 2018 verilerine göre Dünya üzerinde 3.678.785.121 kadın bulunmakta. Bu sayıyı 7 ile çarpınca ortaya muazzam bir çanta ihtiyacının çıktığını görmemek mümkün değil. 2014 yılına gelindiğinde ucuz toptan çanta şirketimiz, İstanbul beyazıtta ilk müşterileri ile buluştu. Geçen 3 yılda 30.000’den fazla model ile milyonlarca çanta satışına imza atan şirketimiz, hali hazırda 14 ülkeye ihracat yapmaktadır. Ülke ekeonomisine katkısını her geçen gün arttıran, üretimi seven ve istihdam sağlayan şirketimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kendi kulvarlarındaki rakipleri ile yarışmaya devam ediyor.

Misyonumuz ve vizyonumuz oldukça basit. DAHA HIZLI, DAHA ERİŞEBİLİR, DAHA ESNEK..
Bu bağlamda tüm ödeme yöntemlerini kabul etmekteyiz. İster ürününüzü kapıda alıp ödeyin, ister kredi kartınızla, ister havale ile, isterseniz posta yolu ile dahi ödemeleriniz yapabilirsiniz. İster toptancı olun ister perakende müşterimiz sizi memnun etmek için çalışıyoruz. Gerek whatsapp hattımız ( +90535 747 67 30) gerek web sitemizdeki iletişim formu ve mail adreslerimiz sizler için 7/ 24 hizmet vermekte.

Kargolarımız günlük olup 500 TL ve üzeri siparişleriniz dikkate alınacaktır. Farklı bir durumunuz var ise lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz..