Louis Vuitton Bayan Çanta

Louis Vuitton Bayan Çanta

Louis Vuitton Bayan Çanta

Louis Vuitton Bayan Çanta

ucuztoptancanta.net olarak 2011 yılında Fatih Beyazıt’ta girdiğimiz toptan çanta üretimi pazarında bugün geldiğimiz noktada bilinen ve aranan bir firmayız. Beyazıt’ın yanı sıra Mercan Mahmutpaşa Laleli ve Merter bölgesine toptan bayan çanta üretimi yapıyoruz.

Bayan çanta tedarikçisi ürettiğimiz modeller arasında sırt çantası, omuz çantası, çapraz çanta, el çantası, askılı çanta, spor çanta, valiz, bavul ve cüzdan gibi birçok ürün bulunmaktadır.

Üretim konumuz olan çanta, kadınların vazgeçemediği aksesuarlar arasında ilk sıradadır. ucuztoptancanta.net olarak her kadının sahip olmak isteyeceği farklı markada çantalar ve modellerini üretebiliyoruz.   Firmamız kaliteli ürün ve uygun fiyatlı politikasıyla Louis Vuitton bayan çanta için tüm modellerde istek üretim yapabilmektedir.

Kaliteli ve iyi bir tasarıma sahip şık bir çantanın giydiğiniz kıyafeti yükselteceği ve daha pahalı görünmesini sağlayacağı bir gerçektir. Çanta imalatında malzeme önemli bir rol oynamaktadır. Çantaların malzemeleri çantanın görünümünü oluşturmada ilk sırada yer alır. Kaliteli malzeme kullanılırsa kaliteli çanta üretimi olur. Bu yüzden çantaların kalitesinin malzeme kalitesiyle ilgili olduğunu unutmamak gerekir.

Deri, çantalarda dayanıklı olması sayesinde önemli bir malzemedir. Çantalarda kullanılan malzeme sağlam ve dayanıklı olduğunda çantaları çok daha çekici hale getirir. Louis Vuitton çanta modellerini müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel gerçek deri üretimi ve özel suni deri üretimi olarak gerçekleştirmekteyiz.

Yılan ve Timsah Derisi Özel Seri

İyi bir çanta seçiminde kalite faktörü önemli bir role sahiptir. Her koşulda öncelikle çantanın kalitesini göz önünde bulundurmak gerekir. Bu yüzden de her ne olursa olsun mutlaka kaliteli malzemeden yapılmış çanta almanın önemine .

Louis Vuitton çantalarımızın yılan ve timsah derisinden yapılan özel bir serisi bulunmaktadır. Üst seviye kaliteli olan bu seri, oldukça beğenilmekte ve talep görmektedir. Bilindiği üzere deri en dayanıklı malzemedir. Deri çantalar çok sağlam olmakta ve görsel olarak çok daha çekici durmaktadır. Dikişlerin sağlamlığı da çanta imalatında ene önemli etkenler arasındadır.

Bu nedenle, uzun süreli bir çantaya ihtiyacınız varsa, çantanın kalitesini düşünmelisiniz. Kaliteli çantalar için ekstra bir miktar ödemeniz gerekebilir. Kadın çanta satın almadan önce üreticinin kalitesini de teyit etmelisiniz. Malzemenin orijinalliğini sağlamak için bir şey önemlidir.

Uygun Fiyatlı Louis Vuitton Çantalar

Kusursuz çizgilere sahip, kadınsı ve şık Louis Vuitton çantalar her kıyafeti güzelleştirecek niteliktedir.  Uygun fiyatlı Louis Vuitton çantalar için ise ucuztoptancanta.net en iyi adrestir. Özel üretim ve yerli üretim Louis Vuitton cüzdanlar ve el çantaları sadece şık değil, aynı zamanda yüksek kaliteli malzemeleri sayesinde dayanıklı olmaktadır. Louis Vuitton’un monogram parlak altın logosu ve efsane hale gelen imzası kadınları ayrıcalıklı hissettirmeye yetmektedir.

Zamansız ve zarif ürünleriyle Louis Vuitton, deri cüzdanlardan büyük çantalara kadar çeşitli modelleriyle hemen fark edilmeyi sağlar.  Dikkatleri üzerine çeken kusursuz ikonik el çantalarından omuz kadar uzanan çeşitli ürünleriyle kendiniz için en uygun çantayı ucuztoptancanta.net’te bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kargo ile Gönderim

Kapalı Çarşıya 2 dakika uzaklıktaki merkezimizde hem üretimini hem satışını gerçekleştirdiğimiz bayan çantalarımız çok çeşitlidir. 2011 yılından günümüze uzanan geçmişimizde Türkiye’den yurtdışı gönderim ile bayan çanta satışı gerçekleştirmekteyiz. Çantalarımızın ihracatını 10 ülkeye yapmamızın yanı sıra İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Adana ve Türkiye’nin birçok iline toptan satış yapıyoruz. Ayrıca web sitemiz üzerinden kargo ile gönderim yoluyla perakende satış yaparak Türkiye’deki ve dünyanın her yerindeki müşterilerimizin taleplerine cevap verebiliyoruz.

Louis Vuitton çanta modellerini online satış mağazamızdan detaylı olarak inceleme şansına sahipsiniz. Banka havalesi, EFT ve kredi kartının yanı sıra kapıda ödeme kolaylığıyla tamamlayabileceğiniz sipariş aşamalarının ardından çantanız aynı gün kargoya verilecektir. 30 gün içerisinde kolay iade firmamızın müşterilerine sunduğu bir diğer ayrıcalıktır.

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!

Minimum sipariş miktarı 3.500 
×