Ucuz Bayan Çanta Modelleri ve Fiyatları

Bayan Çanta Modelleri

Ucuz Bayan Çanta Modelleri ve Fiyatları

Ucuz Bayan Çanta Modelleri ve Fiyatları

Ucuz Toptan Çanta olarak kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasıyla çok çeşitli model ve markada çantalarımızı yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayarak sunuyoruz.

Çantalar özellikle bayanlar için belki de vazgeçebilecekleri en son aksesuardır. Her bayan özellikle çantanın onu tamamladığını ve tarzını ifade etmesini kolaylaştırdığını düşünür. Tabii madalyonun diğer yüzünde de işlevsellik var. Bayanların gün içerisinde taşımaya ihtiyaç duyabileceği eşyalar erkeklere göre daha fazladır. Bu nedenle bayanlar için çanta her şeydir. Üstelik bayanlar için çanta, işlevsellikle birlikte zevki ve modaya uyumu ifade şekillerinden biri olduğundan genelde adet olarak çok fazla olabilmektedir. Hava durumu, o gün için giyilmesi gerekenler, varsa gidilecek yerler, iş hayatı, arkadaş ortamı gibi durumların paralelinde, hatta kişisel moral durumuna göre bile değiştirilerek kullanılabilir.

O yüzden hiçbir bayan yeni bir çantaya “hayır” diyemez.

Hem üretimini hem satışını gerçekleştirdiğimiz toptan bayan çantalarımız çok çeşitlidir. Günlük kullanımlarda daha ziyade artık bir klasik diyebileceğimiz omuz çantası tercih edilir. Omuza asılabilen bayan çantaları dışında bayan kol çantası da iç alanın genişliği ve kullanım kolaylığı sebebiyle sıklıkla tercih edilen modellerimiz arasındadır. Spor giyimden hoşlanan bazı kadınlar sadece cüzdan, anahtar ve telefon gibi aksesuarları taşımak için küçük çantalar tercih edebiliyorlar. Ayrıca kadın sırt çantası modelleri de özellikle öğrenciler ve klasik giyim zorunluluğu olmayan ve spor tarzı benimseyenlerin vazgeçilmezleri arasında. Sırt çantaları gerek iç hacim, gerekse ağır olabilmelerine karşın kolay taşınabilirlik sunması ile bazı bayanlar için olmazsa olmazlardan. Postacı çanta modellerini de spor giyimden hoşlanan kadınlarda sıklıkla görmekteyiz. Bu tarz modellerde de çantanın büyüklüğüne göre bir bilgisayar bile kolaylıkla taşınabiliyor; hatta ufak çapta bir seyahatte bile ihtiyaç duyulabilecek eşyalar sığdırılabiliyor. Telefonu elinde taşımak yerine örneğin spor yaparken veya yürüyüşe çıkarken telefon çantası ve her renge son derece uyum sağladığı için beyaz çanta kullanımı da bayanlar arasında oldukça yaygın.

Bayan Çanta İmalatı Nasıl Yapılır?

Kaliteli bir bayan çanta imalatı son derece yüksek bir bilgi birikimi, teknik ekipman, malzeme kalitesi ve işçiliğin bir araya gelmesi ile ortaya çıkar. Eğer bu dört önemli noktadan biri eksikse ne yazık ki “kalite” sözcüğünü cümle içerisinden çıkartmak gerekir. Yüksek bilgi birikiminden kasıt trendi takip ederek ihtiyaçları belirlemek, modayı gözlemlemek, dünya markalarının yönelimlerini analiz etmek, ihtiyaçları belirlemek ve kısacası bu mesleğe yıllarını adamakla mümkündür. Çanta üretiminde kullanılan ekipmanlar da ayrı bir yatırımı gerektirir. Çoğu yurt dışından getirilen makineler sayesinde çantalarda gövde malzemesi üzerine yapılacak baskıların yıllara meydan okuyabilmesi ve uygun fiyatın sağlanabilmesi adına işçilik gerektiren noktaların otomasyona devredilebilmesini sağlamak gerekir. Elbette el hüneri gerektiren ve ustalığın gösterilebildiği noktalar da var ancak işler ne kadar çok profesyonel ekipmanlarla üretilirse maliyet o derecede düşecek ve hatasız hale gelecektir. Benimsediğimiz bu üretim anlayışı sayesinde düşük fiyatlı yüksek kaliteli toptan bayan çantaları müşterilerimizle buluşturabiliyoruz.

Çanta imalatında bir diğer değişken ve belki de en önemlilerden birisi malzeme kalitesidir. Günümüzde birçok dünya markasının bile hakiki deriden uzaklaştığı ve çevrecilik, hayvan hakları, malzeme maliyetleri ve türlü sebeplerle yüksek kalitede suni deri ve PVC’ye yöneldiği görülmektedir. Fakat burada da her suni derinin aynı olmayacağı, hatta yüksek kalitede bir suni derinin merdiven altı üretilmiş bir hakiki deriden çok daha dayanıklı olabileceği gibi etmenler unutulmamalıdır. Bu dört önemli nokta arasında malzeme kalitesinin zayıflığı kötü bir çanta ortaya çıkmasını sağlar. En iyi ekipman, en iyi usta, en yüksek bilgi birikimi sizde olabilir ancak düşük kalite bir malzeme ile bir müşteriye en fazla tek bir çanta satabilirsiniz. Rekabetin böylesine çetin geçtiği bir piyasa ortamında da müşteri kaybetmek profesyonelliği önemseyen kuruluşlar için çok şey ifade eder. Bayan çanta imalatı nasıl yapılır sorusunu kendinize sorarken sonucu belirleyen bu dört ana maddeyi kesinlikle aklınızdan çıkartmayın. 2011 yılından beri bu felsefeyi benimseyerek Türkiye haricinde Avrupa, Asya, Ortadoğu ve daha birçok ülkeye çanta ihracatı yapan Ucuz Toptan Çanta olarak sektörde öncü konuma ulaşmış firmalardan biriyiz.

Bayan Çanta İmalatı

Bayan Çapraz Çanta

Bayanlar özellikle çantalarda işlevsellik kadar şıklığı ve rahatlığı da önemserler. Bu nedenle kadınların her güne ve ortama uygun çeşitli çantaları vardı . Kadınların farklı günlerde kullanabileceği çapraz çanta, sırt çantası, telefon çantası, küçük çanta, gece çantası, askılı çanta, kol çantası gibi alternatif modelleri bulunmaktadır. Kaliteli çantalara daha uygun fiyata sahip olmak isteyenler için en doğru adres olduğumuzu söyleyebiliriz. Bayan çapraz çanta modellerimiz birden fazla iç cep avantajıyla kullanım ve taşıma kolaylığı sunarak en rağbet gören çanta modellerimiz arasındadır. Eğer kısa süreli bir yürüyüş veya gezintiye gidiliyorsa, spor tarzda bir bayan çapraz çanta kadınların tercih ettiği çanta modellerinden biri olabiliyor. Klasik, şık, spor kombinleriniz için modaya uygun çok çeşitli çapraz çanta modellerimiz günlük veya iş hayatında kadınların hayatına pratiklik kazandırıyor. Şıklığı ve modernliği ön plana çıkartan çapraz çanta modellerimizde düşük fiyata yüksek kalite ilkemizden şaşmadığımızın altına çizmek isteriz.

Bayan Spor Çanta

Bayan spor çanta modelleri genellikle marka çanta kategorisine dahil olmaktadır. Spor ayakkabıların günlük hayatın her alanına girmesiyle birlikte bayan spor çanta modellerinin de öneminin arttığını söylemek mümkün. Ayrıca iç hacimde fazla alan sunmaları nedeniyle kadınlar tarafından son derece fazla şekilde tercih edilmektedir. Her ne kadar bayan çantası dendiğinde omuz çantası veya çapraz çanta modelleri akıllarda belirse de iş hayatında spor giyim tercih edenlerin bir numaralı tercihi kadın sırt çantası olmuştur desek yanlış bir tespit yapmış olmayız. Bayan spor çanta seçenekleri olarak klasik çizgilerin dışında bir de renkli sportif olanlarından bahsetmek gerekiyor. Bu modeller de daha ziyade hafta sonu gezilerinde, seyahatlerde, spor salonu gibi aktivite merkezlerine gidişlerde kullanılabilir. Yerli ve yabancı birçok markanın bayan spor çanta modelleri vardır. Bayan spor çanta modellerinde oldukça popüler olan Kanken çanta, Zara çanta, Derimod çanta, Nike çanta ve Calvin Klein gibi çanta modellerine de çok yakın zaman içerisinde hizmet vermeyi planlıyoruz

Bayan Çanta Markaları

Modadan bahsediyorsak özellikle Avrupa’da iki önemli şehre değinmek gerekiyor: Paris ve Milano. Bayan çantaları konusunda Paris ve Fransa bir adım daha önde ancak İtalya menşeili birçok markanın da bu sektöre yön verdiği söylenebilir. Bu doğrultuda Dior çanta, Gucci çanta, Michael Kors çanta, Chanel çanta, Hermes çanta, Guess çanta, Polo çanta, Louis Vuitton çanta ve Prada çanta modellerimiz en popüler markalarımız arasındadır. Her kadının sahip olmak isteyeceği marka ve modeldeki ürünlerimizde yüksek kaliteyi ve uygun fiyatı ön planda tutuyoruz.

Bayan marka çanta modellerimizde kullanılan materyal, kaliteli görünümün kaynağı olması sebebiyle birincil öneme sahiptir. Deri bir çantanın en temel materyali sıfatına sahiptir. Ucuz marka çanta modellerimizde deri kullandığımızdan şüpheniz olmasın.

Toptan çanta modellerimiz arasında bez marka çanta ve kot marka çanta; ayrıca rugan ayakkabılarla kombinlemek üzere rugan deri marka çanta da bulunmaktadır.

Omuz Askılı Çanta

Omuz Askılı Çanta Bayan

Omuz çantası kadınlar arasında günlük hayatta ve iş hayatında en çok tercih edilen modeldir. Uzun askısı bulunan omuz çantaları omuza asılmasının yanında gerektiğinde çapraz olarak da takılabilir. Bazı modellerde sabit bir askıdan bahsedilebilirken, bazılarında da askı sökülebilerek çanta rahatlıkla bir kol çantası haline dönüştürülebilir. Dünyaya yön veren markalarda da karşınıza en çok çıkacak olan modeller omuz çantası şeklindedir. Hem klasik, hem de spor olan bayan omuz çantası modellerinin yapımında materyal olarak genellikle deri veya suni deri, ayrıca süet ve kumaş da kullanılmaktadır. Okul çantalarına ek olarak günümüzde plastik poşet kullanımını en az indirgemek adına kullanılan materyal kumaştır. Hacimsel avantaja sahip kumaş bez çanta modelleri özellikle alışverişlerde kadınların vazgeçilmezlerdendir.

Popüler MarkalarımızGüncellenecek Markalarımız
Dior çantaKanken çanta
Gucci çantaZara çanta
Adidas çantaDerimod çanta
Micheal kors çantaNike çanta
Channel çantaCalvein clein çanta
Hermes çantaYakında…
Polo çantaYakında…
Çapraz çantaYakında…
Kadın çantaYakında…
Guess çantaYakında…
Louis vitron çantaYakında…
Prada çantaYakında…

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz:

Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!

Minimum sipariş miktarı 3.500 
×